fbpx
01. Footrests
02. Seat inserts
03. Desks
Comfort
and security
on the go
Solid, practical and easy to assemble
support for your child's feet
01. Footrests
02. Seat inserts
03. Desks
Soft, nice
and comfortable
Soft, ergonomic and anti-sweat
inserts for your child's car seat
01. Footrests
02. Seat inserts
03. Desks
Solutions,
that will surprise you
Solid, functional and comfortable desks for you and your children
Take advantage
from our ideas.
A proven method for dangling legs
Support your child's legs so they can travel comfortably - just like you. Footrests will ensure the correct sitting position and prevent leg numbness. They will increase the comfort and safety of your child in the car. It will be happy and joyful, and you will gain priceless peace.
A more comfortable seat
Your child would like to have not only a safe but also a comfortable seat. Soft, breathable and ergonomic inserts will line every child seat, ensuring comfort and convenience for your child in all conditions.
Desks
with an idea
Each of us needs space to be able to work comfortably, which is why we have created desks that will adapt to your individual needs.
Dariusz
i Magdalena
Pełka

CEO
Our team is a real mix of diverse experiences, a whole range of competences and a beautiful patchwork of personalities.
Family manufactory
Polish products
We produce in Poland, from Polish
materials
With taste
All products have been designed
in cooperation with specialists
from the design studio
years warranty
For all our products
Products
safe
for children

and the environment
We reduce waste, minimize energy consumption, and use recycled materials.
We care about the natural environment
All products can be recycled or energy recovered after use.
Safety
The safety of our products is our priority. By cooperating with Research Institutes in Poland and Europe, we provide safe products that bring joy and satisfaction every day.
Still wondering? Read reviews
We moved from the RWD car seat where there was no problem with dangling legs, but there are no such seats for older children and thanks to the footrests, Santa has a place to rest his legs - great thing 😉
Kasia D.
I bought inserts for my two children - now their seats are comfortable, I don't know if it's because of the inserts, but now my kids ride calmly
Magda W.
Your desks look great, I noticed the possibility of adjustment - a great thing at the stage of rapid growth of babies and something I love about books and furniture - these curves 😉
Anna P.
Take advantage of our ideas and take care of your comfort
child
Take advantage of our ideas and take care of your comfort
child
Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons
18 godzin temu

Jak wybrać 𝗽𝗼𝗱𝗻𝗼́𝘇̇𝗲𝗸 do dziecięcych fotelików samochodowych?

Dobierając podnóżek do fotelika samochodowego Twojego dziecka, warto wziąć pod uwagę kilka czynników. Przygotowaliśmy dla Ciebie kompletną checklistę, abyś mógł wybrać najlepsze rozwiązanie.

𝗣𝗿𝗼 𝘁𝗶𝗽: Przy zakupie sprawdź, jak podnóżek reaguje na nacisk. Jeśli materiał łatwo się ugniata, poszukaj bardziej solidnej konstrukcji, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo Twojemu dziecku.

Po więcej - Obejrzyj karuzelę!

#BezpiecznaPodróż #rodzinnewakacje #podnóżekdofotelika #OKIDAY #dzieckowpodróży #BezpieczeństwoDziecka
... Pokaż więcejPokaż mniej

Jak wybrać 𝗽𝗼𝗱𝗻𝗼́𝘇̇𝗲𝗸 do dziecięcych fotelików samochodowych?Dobierając podnóżek do fotelika samochodowego Twojego dziecka, warto wziąć pod uwagę kilka czynników. Przygotowaliśmy dla Ciebie kompletną checklistę, abyś mógł wybrać najlepsze rozwiązanie.𝗣𝗿𝗼 𝘁𝗶𝗽: Przy zakupie sprawdź, jak podnóżek reaguje na nacisk. Jeśli materiał łatwo się ugniata, poszukaj bardziej solidnej konstrukcji, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo Twojemu dziecku.Po więcej - Obejrzyj karuzelę!#BezpiecznaPodróż #RodzinneWakacje #PodnóżekDoFotelika #Okiday #DzieckoWPodróży #BezpieczeństwoDzieckaImage attachmentImage attachment+4Image attachment
1 tydzień temu

Cześć rodzice! 👋
Sezon urlopowy w pełni. Najpewniej każdy z nas uwielbia wspólne wyjazdy, czy to na wakacje, czy na weekend za miasto.
Doskonale jednak wiemy z własnego doświadczenia, że nasze pociechy nie zawsze podzielają ten entuzjazm związany z podróżowaniem. Zwłaszcza, jeśli odległość jest duża...

Znacie ten moment, gdy po godzinie jazdy słyszycie z tylnego siedzenia: „Mamo bolą mnie nogi!” albo „Daleko jeszcze”? 😩

Nie jesteście sami. Wielu z nas boryka się z problemem niewygodnej pozycji swoich dzieci w fotelikach samochodowych.
Zwisające nóżki, brak podparcia, kopanie w fotel – to może prowadzić do zmęczenia i marudzenia, a nawet bólu. Co z tym zrobić? 🤔

Rozwiązań na pewno jest kilka, ale spróbujcie od montażu podnóżka do fotelika samochodowego!
Tak, dobrze czytacie! Podnóżek. Proste, a zarazem genialne rozwiązanie, które może całkowicie odmienić Wasze podróże.

Dlaczego podnóżek to must-have w Waszym aucie?

𝟭. Komfort – Podnóżek zapewnia odpowiednie podparcie dla stóp Waszego dziecka, dzięki czemu jego nóżki nie wiszą bezwładnie. To eliminuje dyskomfort i pozwala na spokojniejszą jazdę.

𝟮. Zdrowa Postawa – Dziecko siedzące z podpartymi nogami zachowuje właściwą pozycję ciała. To szczególnie ważne dla rozwijającego się kręgosłupa i stawów biodrowych.

𝟯. Bezpieczeństwo – Podnóżek Okiday został zaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie. Przeszedł szereg testów, w tym test zderzeniowy, abyście mogli mieć pewność, że zastosowane rozwiązanie jest naprawdę bezpieczne, w przeciwieństwie do zgrzewki wody czy torby pod nogami dziecka.

𝟰. Łatwość Montażu – Montaż podnóżka jest banalnie prosty i szybki. Nie potrzebujecie specjalistycznych narzędzi ani umiejętności. Zrobicie to w kilka minut!

𝟱. Szczęśliwe Dziecko, Szczęśliwi Rodzice– Dzięki podnóżkowi Wasze dziecko będzie mogło zająć wygodną pozycję w podróży, a także do spania. Mniej marudzenia, więcej uśmiechu i spokoju w czasie podróży.

Nie czekajcie, aż problem sam się rozwiąże. Samo nie robi się nic! (oprócz bałaganu!🫣)
Podnóżek Okiday to inwestycja w komfort i zdrowie Waszego dziecka oraz spokój Waszych podróży.

Czy Wasze dzieci również borykają się z problemem zwisających nóżek?
Jak radzicie sobie z długimi podróżami? Czekamy na Wasze komentarze! ⬇️

#podróżezdziećmi #komfortmalucha #BezpiecznaJazda #OKIDAY #szczęśliwedziecko
... Pokaż więcejPokaż mniej

Cześć rodzice! 👋
Sezon urlopowy w pełni. Najpewniej każdy z nas uwielbia wspólne wyjazdy, czy to na wakacje, czy na weekend za miasto.
Doskonale jednak wiemy z własnego doświadczenia, że nasze pociechy nie zawsze podzielają ten entuzjazm związany z podróżowaniem. Zwłaszcza, jeśli odległość jest duża...Znacie ten moment, gdy po godzinie jazdy słyszycie z tylnego siedzenia: „Mamo bolą mnie nogi!” albo „Daleko jeszcze”? 😩Nie jesteście sami. Wielu z nas boryka się z problemem niewygodnej pozycji swoich dzieci w fotelikach samochodowych.
Zwisające nóżki, brak podparcia, kopanie w fotel – to może prowadzić do zmęczenia i marudzenia, a nawet bólu. Co z tym zrobić? 🤔Rozwiązań na pewno jest kilka, ale spróbujcie od montażu podnóżka do fotelika samochodowego!
Tak, dobrze czytacie! Podnóżek. Proste, a zarazem genialne rozwiązanie, które może całkowicie odmienić Wasze podróże.Dlaczego podnóżek to must-have w Waszym aucie?𝟭. Komfort – Podnóżek zapewnia odpowiednie podparcie dla stóp Waszego dziecka, dzięki czemu jego nóżki nie wiszą bezwładnie. To eliminuje dyskomfort i pozwala na spokojniejszą jazdę.𝟮. Zdrowa Postawa – Dziecko siedzące z podpartymi nogami zachowuje właściwą pozycję ciała. To szczególnie ważne dla rozwijającego się kręgosłupa i stawów biodrowych.𝟯. Bezpieczeństwo – Podnóżek Okiday został zaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie. Przeszedł szereg testów, w tym test zderzeniowy, abyście mogli mieć pewność, że zastosowane rozwiązanie jest naprawdę bezpieczne, w przeciwieństwie do zgrzewki wody czy torby pod nogami dziecka.𝟰. Łatwość Montażu – Montaż podnóżka jest banalnie prosty i szybki. Nie potrzebujecie specjalistycznych narzędzi ani umiejętności. Zrobicie to w kilka minut!𝟱. Szczęśliwe Dziecko, Szczęśliwi Rodzice– Dzięki podnóżkowi Wasze dziecko będzie mogło zająć wygodną pozycję w podróży, a także do spania. Mniej marudzenia, więcej uśmiechu i spokoju w czasie podróży.Nie czekajcie, aż problem sam się rozwiąże. Samo nie robi się nic! (oprócz bałaganu!🫣)
Podnóżek Okiday to inwestycja w komfort i zdrowie Waszego dziecka oraz spokój Waszych podróży.Czy Wasze dzieci również borykają się z problemem zwisających nóżek?
Jak radzicie sobie z długimi podróżami? Czekamy na Wasze komentarze! ⬇️#PodróżeZDziećmi #KomfortMalucha #BezpiecznaJazda #Okiday #SzczęśliweDziecko

1 CommentSkomentuj na Facebooku

Pewnie że znamy!! I był to jednen z najlepszych zakupów!

3 tygodni temu

𝗣𝗿𝗮𝘄𝗶𝗱ł𝗼𝘄𝗮 𝗽𝗼𝘇𝘆𝗰𝗷𝗮 𝗱𝘇𝗶𝗲𝗰𝗸𝗮 𝘄 𝗳𝗼𝘁𝗲𝗹𝗶𝗸𝘂 𝘀𝗮𝗺𝗼𝗰𝗵𝗼𝗱𝗼𝘄𝘆𝗺 podczas długotrwałej podróży 𝗷𝗲𝘀𝘁 nie tylko 𝗸𝘄𝗲𝘀𝘁𝗶𝗮̨ komfortu, ale przede wszystkim 𝗯𝗲𝘇𝗽𝗶𝗲𝗰𝘇𝗲𝗻́𝘀𝘁𝘄𝗮.

Dlaczego?

Zobacz, co na temat mówi fizjoterapeutka Agnieszka Mikołajczyk👇
okiday.pl/2024/04/14/zabezpiecz-podroz-swojego-dziecka-z-okiday-prawidlowa-pozycja-w-foteliku-sam...
... Pokaż więcejPokaż mniej

𝗣𝗿𝗮𝘄𝗶𝗱ł𝗼𝘄𝗮 𝗽𝗼𝘇𝘆𝗰𝗷𝗮 𝗱𝘇𝗶𝗲𝗰𝗸𝗮 𝘄 𝗳𝗼𝘁𝗲𝗹𝗶𝗸𝘂 𝘀𝗮𝗺𝗼𝗰𝗵𝗼𝗱𝗼𝘄𝘆𝗺 podczas długotrwałej podróży 𝗷𝗲𝘀𝘁 nie tylko 𝗸𝘄𝗲𝘀𝘁𝗶𝗮̨ komfortu, ale przede wszystkim 𝗯𝗲𝘇𝗽𝗶𝗲𝗰𝘇𝗲𝗻́𝘀𝘁𝘄𝗮.Dlaczego?Zobacz, co na temat mówi fizjoterapeutka Agnieszka Mikołajczyk👇
https://okiday.pl/2024/04/14/zabezpiecz-podroz-swojego-dziecka-z-okiday-prawidlowa-pozycja-w-foteliku-samochodowym-z-perspektywy-fizjoterapeuty/
3 tygodni temu

Twoje dziecko w czasie dłuższych podróży kopie w fotel, potwornie się wierci i marudzi?🤔

Dlaczego?
Ponieważ jest mu niewygodnie! Znamy to doskonale z własnego doświadczenia, a dziś także z opinii i rozmów z naszymi klientami - także podróżującymi rodzicami!

Poza brakiem komfortu te "wygibasy" w foteliku mogą być też bardzo niebezpieczne.

Dziecko musi mieć odpowiednie podparcie pod stopy, co pomaga zabezpieczyć kręgosłup, stawy biodrowe i miednicę. Siedzenie ze zwieszonymi nogami może prowadzić do zmęczenia mięśni i nieprawidłowego ułożenia ciała, zwłaszcza gdy dziecko zasypia w trakcie podróży.

Jeśli zauważysz, że dziecko w foteliku samochodowym wykazuje objawy dyskomfortu, takie jak:
❌zaplatane stopy
❌pochylenie się na jedną stronę
❌siedzenie na jednym pośladku
❌przodopochylenie miednicy,
powinieneś/powinnaś podjąć działania!👇

Zamontuj dziecku stabilny, certyfikowany podnóżek do fotelika samochodowego. Pomoże on dziecku nie tylko wsiadać wygodnie do samochodu, ale przede wszystkim będzie oparciem dla jego nóg w czasie podróży.
Podparcia ustawione na odpowiedniej wysokości zapewnią komfortową jazdę, a dzięki temu pomogą dziecku przybrać ergonomiczną i bezpieczną pozycję.

Wypróbuj i przekonaj się, jak wyglądają długie podróże bez kopania w oparcie Twojego fotela!
... Pokaż więcejPokaż mniej

Twoje dziecko w czasie dłuższych podróży kopie w fotel, potwornie się wierci i marudzi?🤔Dlaczego?
Ponieważ jest mu niewygodnie! Znamy to doskonale z własnego doświadczenia, a dziś także z opinii i rozmów z naszymi klientami - także podróżującymi rodzicami!Poza brakiem komfortu te wygibasy w foteliku mogą być też bardzo niebezpieczne.Dziecko musi mieć odpowiednie podparcie pod stopy, co pomaga zabezpieczyć kręgosłup, stawy biodrowe i miednicę. Siedzenie ze zwieszonymi nogami może prowadzić do zmęczenia mięśni i nieprawidłowego ułożenia ciała, zwłaszcza gdy dziecko zasypia w trakcie podróży.Jeśli zauważysz, że dziecko w foteliku samochodowym wykazuje objawy dyskomfortu, takie jak:
❌zaplatane stopy
❌pochylenie się na jedną stronę
❌siedzenie na jednym pośladku
❌przodopochylenie miednicy,
powinieneś/powinnaś podjąć działania!👇Zamontuj dziecku stabilny, certyfikowany podnóżek do fotelika samochodowego. Pomoże on dziecku nie tylko wsiadać wygodnie do samochodu, ale przede wszystkim będzie oparciem dla jego nóg w czasie podróży.
Podparcia ustawione na odpowiedniej wysokości zapewnią komfortową jazdę, a dzięki temu pomogą dziecku przybrać ergonomiczną i bezpieczną pozycję.Wypróbuj i przekonaj się, jak wyglądają długie podróże bez kopania w oparcie Twojego fotela!

1 CommentSkomentuj na Facebooku

Dodałabym że stanowi dodatkowe podparcie i podczas snu głowa nie leci 👍

1 miesiąc temu

Jesteśmy przeszczęśliwi, widząc entuzjazm wokół naszych Stópołapek! 😊
Dziś swoją opinią dzieli się z Wami mama z Niemiec!

Co sprawia, że nasze podnóżki są tak cenione przez rodziców, ale także przez samych młodych użytkowników?

▪️ Są niezawodnym wsparciem dla dziecka podczas wsiadania i wysiadania z samochodu – zapewniają stabilność, na której można bezpiecznie stanąć!
▪️ Gwarantują komfort na wiele lat dzięki łatwej regulacji wysokości.
▪️ Mocowane do podłogi i punktów ISOFIX, zwiększają stabilność i bezpieczeństwo, co jest kluczowe w podróży!

#Okiday #ZadowolenieKlienta #BezpiecznaPodróż #podnóżeksamochodowy

"
... Pokaż więcejPokaż mniej

Jesteśmy przeszczęśliwi, widząc entuzjazm wokół naszych Stópołapek! 😊
Dziś swoją opinią dzieli się z Wami mama z Niemiec!Co sprawia, że nasze podnóżki są tak cenione przez rodziców, ale także przez samych młodych użytkowników?▪️ Są niezawodnym wsparciem dla dziecka podczas wsiadania i wysiadania z samochodu – zapewniają stabilność, na której można bezpiecznie stanąć!
▪️ Gwarantują komfort na wiele lat dzięki łatwej regulacji wysokości.
▪️ Mocowane do podłogi i punktów ISOFIX, zwiększają stabilność i bezpieczeństwo, co jest kluczowe w podróży!#Okiday #ZadowolenieKlienta #BezpiecznaPodróż #podnóżeksamochodowy
1 miesiąc temu

Cześć, Super Rodzice i Super Dzieciaki!👋

Dzisiaj obchodzimy najfajniejszy dzień w roku - Dzień Dziecka! Czas na przygody, śmiech i mnóstwo zabawy!

Podzielcie się 💬, co zaplanowaliście w tym dniu dla waszych pociech?

Pięknie kolorowego Dnia Dziecka!

#dzieńdziecka #OKIDAY #BezpiecznaPodróż #wyobraźnianamaxa #MagicznaPodróż #rodzinnewyprawy
... Pokaż więcejPokaż mniej

Cześć, Super Rodzice i Super Dzieciaki!👋Dzisiaj obchodzimy najfajniejszy dzień w roku - Dzień Dziecka! Czas na przygody, śmiech i mnóstwo zabawy!Podzielcie się 💬, co zaplanowaliście w tym dniu dla waszych pociech?Pięknie kolorowego Dnia Dziecka!#DzieńDziecka #Okiday #BezpiecznaPodróż #WyobraźniaNaMaxa #MagicznaPodróż #RodzinneWyprawy
2 miesięcy temu

Wielokrotnie pytaliście nas o to, więc postanowiliśmy przygotować rozwiązanie idealne na sezon wyjazdowy! O wyprawy kamperowe chodzi!
Teraz nasze Stópołapki możesz zamontować także w kamperze!
Koniec z dzieciowym marudzeniem w podróży :)

Jeśli w kanapie Waszego kampera są punkty isofix, montaż podnóżka to bułka z masłem. 🍰 Wygląda to zupełnie standardowo. A co, jeśli kanapa nie ma punktów isofix? Nie martwcie się, mamy rozwiązanie!
Specjalnie zaprojektowane "kotwice" pozwolą Wam bezpiecznie i stabilnie zamontować nasz podnóżek. Kotwice do zobaczenia i kupienia na naszej www.

Kochamy podróże, ale jeszcze bardziej nasze dzieciaki, dlatego na punkcie BEZPIECZEŃSTWA mamy bizka, dlatego bądźcie spokojni!

Nasze autorskie mocowania ("kotwice") poddaliśmy rygorystycznym testom w polskim Laboratorium Badawczym Cartest i uzyskały wynik pozytywny!

To co, gdzie wybieracie się w swoją najbliższą komfortową, kamperową podróż? Podzielcie się w komentarzach! 🌍🚐

pa. Jeśli na swoje urlopowe wyjazdy poszukujecie kamperta, serdecznie polecamy Wam Camp-Love !

#Okiday #Kamper #PodróżKamperem #BezpiecznePodróże #PodnóżkiSamochodowe #KamperLife #WakacjeKamperem
... Pokaż więcejPokaż mniej

2 miesięcy temu

Dobrze widzisz!👀
Nasze podnóżki nie tylko wyglądają świetnie, ale są też bardzo solidne!
UWAGA: można na nich stanąć!

Idealne dla maluchów, które lubią samodzielnie wsiadać i wysiadać z auta - w tym celu mogą wykorzystać stópołapki jako "schodek"
𝗣𝗼𝘁𝘄𝗶𝗲𝗿𝗱𝘇𝗼𝗻𝗮 𝘁𝗲𝘀𝘁𝗮𝗺𝗶 𝘄𝘆𝘁𝗿𝘇𝘆𝗺𝗮ł𝗼𝘀́𝗰́ 𝗼𝗯𝗰𝗶𝗮̨𝘇̇𝗲𝗻𝗶𝗼𝘄𝗮 𝗽𝗼𝗱𝗻𝗼́𝘇̇𝗸𝗮 𝘁𝗼 𝟱𝟬𝗸𝗴!

Solidna konstrukcja i trwałe materiały - to, to co nas wyróżnia na rynku!

Postaw na jakość. A stopy na stópołapkach:)

#polskamarka #bezpiecznapodróż #podrozezdzieckiem #akcesoriadladzieci
#okiday #przedszkolaki #podnóżekdosamochodu
... Pokaż więcejPokaż mniej

Dobrze widzisz!👀
Nasze podnóżki nie tylko wyglądają świetnie, ale są też bardzo solidne!
UWAGA: można na nich stanąć!Idealne dla maluchów, które lubią samodzielnie wsiadać i wysiadać z auta - w tym celu mogą wykorzystać stópołapki jako schodek
𝗣𝗼𝘁𝘄𝗶𝗲𝗿𝗱𝘇𝗼𝗻𝗮 𝘁𝗲𝘀𝘁𝗮𝗺𝗶 𝘄𝘆𝘁𝗿𝘇𝘆𝗺𝗮ł𝗼𝘀́𝗰́ 𝗼𝗯𝗰𝗶𝗮̨𝘇̇𝗲𝗻𝗶𝗼𝘄𝗮 𝗽𝗼𝗱𝗻𝗼́𝘇̇𝗸𝗮 𝘁𝗼 𝟱𝟬𝗸𝗴!Solidna konstrukcja i trwałe materiały - to, to co nas wyróżnia na rynku!Postaw na jakość. A stopy na stópołapkach:)#polskamarka #bezpiecznapodróż #podrozezdzieckiem #akcesoriadladzieci
#okiday #przedszkolaki #podnóżekdosamochodu
2 miesięcy temu

Cieszymy się, że nasze Stópołapki zdobywają Wasze serca! 😊 Serdecznie dziękujemy za wszystkie pozytywne opinie i zaufanie, jakim nas obdarzacie!

Dlaczego warto wybrać nasze podnóżki?

▪️To idealne wsparcie dla malucha przy wsiadaniu do samochodu – można na nich bezpiecznie stanąć!
▪️Zapewniają wygodę na długie lata, dzięki możliwości regulacji wysokości.
▪️Są bezpiecznie montowane do podłogi i punktów ISOFIX, co zwiększa stabilność i bezpieczeństwo podczas podróży.

Dziękujemy, że jesteście z nami! 🚗💚

#OKIDAY #zadowolenieklienta #BezpiecznaPodróż
... Pokaż więcejPokaż mniej

Cieszymy się, że nasze Stópołapki zdobywają Wasze serca! 😊 Serdecznie dziękujemy za wszystkie pozytywne opinie i zaufanie, jakim nas obdarzacie!Dlaczego warto wybrać nasze podnóżki?▪️To idealne wsparcie dla malucha przy wsiadaniu do samochodu – można na nich bezpiecznie stanąć!
▪️Zapewniają wygodę na długie lata, dzięki możliwości regulacji wysokości.
▪️Są bezpiecznie montowane do podłogi i punktów ISOFIX, co zwiększa stabilność i bezpieczeństwo podczas podróży.Dziękujemy, że jesteście z nami! 🚗💚#Okiday #ZadowolenieKlienta #BezpiecznaPodróż