01. Footrests
02. Seat inserts
03. Desks
Comfort
and security
on the go
Solid, practical and easy to assemble
support for your child's feet
01. Footrests
02. Seat inserts
03. Desks
Soft, nice
and comfortable
Soft, ergonomic and anti-sweat
inserts for your child's car seat
01. Footrests
02. Seat inserts
03. Desks
Solutions,
that will surprise you
Solid, functional and comfortable desks for you and your children
Take advantage
from our ideas.
A proven method for dangling legs
Support your child's legs so they can travel comfortably - just like you. Footrests will ensure the correct sitting position and prevent leg numbness. They will increase the comfort and safety of your child in the car. It will be happy and joyful, and you will gain priceless peace.
A more comfortable seat
Your child would like to have not only a safe but also a comfortable seat. Soft, breathable and ergonomic inserts will line every child seat, ensuring comfort and convenience for your child in all conditions.
Desks
with an idea
Each of us needs space to be able to work comfortably, which is why we have created desks that will adapt to your individual needs.
Dariusz
i Magdalena
Pełka

CEO
Our team is a real mix of diverse experiences, a whole range of competences and a beautiful patchwork of personalities.
Family manufactory
Polish products
We produce in Poland, from Polish
materials
With taste
All products have been designed
in cooperation with specialists
from the design studio
years warranty
For all our products
Products
safe
for children

and the environment
We reduce waste, minimize energy consumption, and use recycled materials.
We care about the natural environment
All products can be recycled or energy recovered after use.
Safety
The safety of our products is our priority. By cooperating with Research Institutes in Poland and Europe, we provide safe products that bring joy and satisfaction every day.
Still wondering? Read reviews
We moved from the RWD car seat where there was no problem with dangling legs, but there are no such seats for older children and thanks to the footrests, Santa has a place to rest his legs - great thing 😉
Kasia D.
I bought inserts for my two children - now their seats are comfortable, I don't know if it's because of the inserts, but now my kids ride calmly
Magda W.
Your desks look great, I noticed the possibility of adjustment - a great thing at the stage of rapid growth of babies and something I love about books and furniture - these curves 😉
Anna P.
Take advantage of our ideas and take care of your comfort
child
Take advantage of our ideas and take care of your comfort
child
Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons
1 dzień temu

(3/7) NA CO ZWRÓCIĆ UWAGĘ WYBIERAJĄC PODNÓŻEK DO FOTELIKA DLA DZIECKA? 🚼

• Czy testy i certyfikaty zostały przeprowadzone w znanych i akredytowanych jednostkach badawczych? Dlaczego jest to tak ważne?

Każdy przedmiot umieszczony wewnątrz samochodu, w momencie gwałtownego hamowania staje się cięższy i może wyrządzić Ci krzywdę. Wyobraź sobie mały kamyk – kiedy trzymasz go w dłoni nic się nie dzieje, ale jeżeli rzucisz nim w szybę, to szyba zostanie stłuczona …

Tak samo jest w przypadku podnóżków – podczas hamowania mogą być potencjalnym źródłem zagrożenia dla Ciebie i Twoich bliskich, dlatego wszystkie testy i certyfikaty są tak ważne.

Jednak nie wszystkie testy dają Ci gwarancję bezpieczeństwa. Te które są przeprowadzone w laboratoriach, które nie posiadają akredytacji nie dają Ci żadnej gwarancji, że testowany produkt jest bezpieczny. Jeszcze gorzej jest wtedy, kiedy produkt nie posiada żadnych testów, a dane o produkcie oparte są tylko i wyłącznie na podstawie deklaracji producenta …

• zwróć szczególną uwagę, czy informacje takie jak np. wytrzymałość produktu została potwierdzona w testach, czy jest tylko deklaracją producenta!

Za każdym razem, kiedy mówimy o teście typu crash-test, w którym symulujemy wypadek, lub kiedy mówimy o teście wytrzymałości, w którym sprawdzamy wytrzymałość podnóżków, czy też przeprowadzamy symulację dachowania … - to za każdym razem taki test powinien być wykonany w jednostce, która posiada akredytację.

Akredytacja bowiem to nic innego jak dowód na to, że:
- aparatura pomiarowa używana podczas testów jest odpowiednio sprawdzana i że pomiary na niej wykonane są zgodne z wymaganiami i są miarodajne.
- personel wykonujący badania ma odpowiednie uprawnienia i można mu zaufać, ponieważ od wyników tych badań zależy Twoje bezpieczeństwo.
- wreszcie system zarządzania jakością w laboratorium akredytowanym spełnia międzynarodowe wymagania i standardy gwarantujące m.in. powtarzalność wykonywanych testów.

Zagadnień związanych z akredytacją jest dużo więcej, ale dla Ciebie ważne jest to, aby kluczowe cechy produktu dotyczące jego bezpieczeństwa czy wytrzymałości zostały potwierdzone testami w znanych i akredytowanych jednostkach badawczych, takich jak TUV SUD, TUV NORD, DEKRA, CARTEST, ITS i innych.

Nasze podnóżki zostały sprawdzone pod wieloma względami. Każdy element został sprawdzony w:
- teście dynamicznym, w którym symulujemy wypadek – dzięki tym testom wiemy, że nasz podnóżek, choć waży trochę więcej niż inne konstrukcje dostępne na rynku, pozostaje na swoim miejscu w momencie zderzenia, czy gwałtownego hamowania
- teście wytrzymałości, w którym sprawdzamy maksymalną wytrzymałość podnóżków. Dzięki tym testom wiemy, że dopiero ciężar ok 100 -150 kg jest w stanie uszkodzić nasze podnóżki. Niektórym trudno jest w to uwierzyć, ale osoby dorosłe stawały na naszych podnóżkach i nic się nie działo – wszystkie mechanizmy działały bez problemu 😉
- symulacji dachowania, dzięki której wiemy jak zachowuje się nasz podnóżek, kiedy auto obraca się do góry kołami 😉. Zastosowany rzep działa idealnie – podnóżek nawet nie drgnie, a wszystkie inne przedmioty bez mocowania do podłogi niestety zmieniają swoje położenie …

Warto rozważyć wszystkie te kwestie i dokonać zakupu, który dostarczy Ci o wiele więcej korzyści a także będzie posiadał wszystkie wymienione wyżej testy i certyfikaty. Sprawdź podnóżki OKIDAY do dziecięcych fotelików samochodowych – to pewne, trwałe, bezpieczne i sprawdzone rozwiązanie na długie lata dla Ciebie i Twojego dziecka.

A Ty – co o tym sądzisz? – czy wg. Ciebie, podnóżek do fotelika powinien zostać poddany testom wytrzymałościowym, typu crash-test i symulacji dachowania?
👀 Obserwuj nas! – już niebawem więcej interesujących informacji o podnóżkach do dziecięcych fotelików samochodowych! 🚗👶

Przeczytaj też inne artykuły, w których dowiesz się na co jeszcze dobrze jest zwrócić uwagę, podczas zakupu podnóżka do dziecięcych fotelików samochodowych. Odkryjemy przed tobą różne fakty i tajemnice ;-)
... Pokaż więcejPokaż mniej

(3/7)   NA CO ZWRÓCIĆ UWAGĘ WYBIERAJĄC PODNÓŻEK DO FOTELIKA DLA DZIECKA? 🚼• Czy testy i certyfikaty zostały przeprowadzone w znanych i akredytowanych jednostkach badawczych? Dlaczego jest to tak ważne?Każdy przedmiot umieszczony wewnątrz samochodu, w momencie gwałtownego hamowania staje się cięższy i może wyrządzić Ci krzywdę. Wyobraź sobie mały kamyk – kiedy trzymasz go w dłoni nic się nie dzieje, ale jeżeli rzucisz nim w szybę, to szyba zostanie stłuczona …Tak samo jest w przypadku podnóżków – podczas hamowania mogą być potencjalnym źródłem zagrożenia dla Ciebie i Twoich bliskich, dlatego wszystkie testy i certyfikaty są tak ważne.Jednak nie wszystkie testy dają Ci gwarancję bezpieczeństwa. Te które są przeprowadzone w laboratoriach, które nie posiadają akredytacji nie dają Ci żadnej gwarancji, że testowany produkt jest bezpieczny. Jeszcze gorzej jest wtedy, kiedy produkt nie posiada żadnych testów, a dane o produkcie oparte są tylko i wyłącznie na podstawie deklaracji producenta …• zwróć szczególną uwagę, czy informacje takie jak np. wytrzymałość produktu została potwierdzona w testach, czy jest tylko deklaracją producenta!Za każdym razem, kiedy mówimy o teście typu crash-test, w którym symulujemy wypadek, lub kiedy mówimy o teście wytrzymałości, w którym sprawdzamy wytrzymałość podnóżków, czy też przeprowadzamy symulację dachowania … - to za każdym razem taki test powinien być wykonany w jednostce, która posiada akredytację.Akredytacja bowiem to nic innego jak dowód na to, że:
-  aparatura pomiarowa używana podczas testów jest odpowiednio sprawdzana i że pomiary na niej wykonane są zgodne z wymaganiami i są miarodajne.
- personel wykonujący badania ma odpowiednie uprawnienia i można mu zaufać, ponieważ od wyników tych badań zależy Twoje bezpieczeństwo.
- wreszcie system zarządzania jakością w laboratorium akredytowanym spełnia międzynarodowe wymagania i standardy gwarantujące m.in. powtarzalność wykonywanych testów.Zagadnień związanych z akredytacją jest dużo więcej, ale dla Ciebie ważne jest to, aby kluczowe cechy produktu dotyczące jego bezpieczeństwa czy wytrzymałości zostały potwierdzone testami w znanych i akredytowanych jednostkach badawczych, takich jak TUV SUD, TUV NORD, DEKRA, CARTEST, ITS i innych.Nasze podnóżki zostały sprawdzone pod wieloma względami. Każdy element został sprawdzony w:
- teście dynamicznym, w którym symulujemy wypadek – dzięki tym testom wiemy, że nasz podnóżek, choć waży trochę więcej niż inne konstrukcje dostępne na rynku, pozostaje na swoim miejscu w momencie zderzenia, czy gwałtownego hamowania
- teście wytrzymałości, w którym sprawdzamy maksymalną wytrzymałość podnóżków. Dzięki tym testom wiemy, że dopiero ciężar ok 100 -150 kg jest w stanie uszkodzić nasze podnóżki. Niektórym trudno jest w to uwierzyć, ale osoby dorosłe stawały na naszych podnóżkach i nic się nie działo – wszystkie mechanizmy działały bez problemu 😉
- symulacji dachowania, dzięki której wiemy jak zachowuje się nasz podnóżek, kiedy auto obraca się do góry kołami 😉. Zastosowany rzep działa idealnie – podnóżek nawet nie drgnie, a wszystkie inne przedmioty bez mocowania do podłogi niestety zmieniają swoje położenie …Warto rozważyć wszystkie te kwestie i dokonać zakupu, który dostarczy Ci o wiele więcej korzyści a także będzie posiadał wszystkie wymienione wyżej testy i certyfikaty. Sprawdź podnóżki OKIDAY do dziecięcych fotelików samochodowych – to pewne, trwałe, bezpieczne i sprawdzone rozwiązanie na długie lata dla Ciebie i Twojego dziecka.A Ty – co o tym sądzisz? – czy wg. Ciebie, podnóżek do fotelika powinien zostać poddany testom wytrzymałościowym, typu crash-test i symulacji dachowania?
👀 Obserwuj nas! – już niebawem więcej interesujących informacji o podnóżkach do dziecięcych fotelików samochodowych! 🚗👶
Przeczytaj też inne artykuły, w których dowiesz się na co jeszcze dobrze jest zwrócić uwagę, podczas zakupu podnóżka do dziecięcych fotelików samochodowych. Odkryjemy przed tobą różne fakty i tajemnice ;-)
3 dni temu

Podnóżek do fotelika z bazą

Podnóżek do fotelika samochodowego to niezbędny element wyposażenia, który zapewnia wygodę i bezpieczeństwo podczas podróży Twojego dziecka w foteliku.

Istnieją jednak foteliki, które zdają się uniemożliwiać zastosowanie podnóżka, na przykład te z bazą i nogą podpierającą. OK, nie każdy podnóżek dostępny na rynku można zastosować do fotelika z bazą, ale nasze rozwiązanie doskonale się do tego nadaje 😉. Dlaczego? Obejrzyj dołączone zdjęcia

Nasz podnóżek do fotelika został zaprojektowany tak, aby był uniwersalny, pasujący do większości samochodów, jakie można spotkać na drogach. Wysokość korpusu została dobrana w taki sposób, aby nie wystawała ponad poduszkę kanapy w pojeździe.

Zgodnie z wymaganiami dotyczącymi miejsc siedzących w samochodach, wysokość poduszki kanapy od podłogi powinna wynosić około 38 - 40 cm. Wysokość korpusu naszego podnóżka to 36 cm, dlatego między bazą fotelika a podnóżkiem pozostaje kilka centymetrów wolnej przestrzeni.

Jest również sporo miejsca pomiędzy samą nogą bazy i podnóżkiem, na tyle, że mamy swobodny dostęp do pokrętła, umożliwiającego płynną zmianę wysokości podparć, pod stopami dziecka.

Właśnie dlatego, kiedy położysz fotelik z bazą, na poduszce kanapy – zobaczysz, że podnóżek do fotelika OKIDAY mieści się tam idealnie 😉

A Ty – co o tym sądzisz? – czy możliwość zamocowania podnóżka razem z fotelikiem z bazą i nogą podpierającą jest dla ciebie przydatną funkcją?
👀 Obserwuj nas! – już niebawem więcej interesujących informacji o podnóżkach do dziecięcych fotelików samochodowych! 🚗👶

Przeczytaj też inne artykuły (okiday.pl/blog/), w których dowiesz się na co jeszcze dobrze jest zwrócić uwagę, podczas zakupu podnóżka do dziecięcych fotelików samochodowych. Odkryjemy przed tobą różne fakty i tajemnice ;-)
... Pokaż więcejPokaż mniej

Podnóżek do fotelika z baząPodnóżek do fotelika samochodowego to niezbędny element wyposażenia, który zapewnia wygodę  i bezpieczeństwo podczas podróży Twojego dziecka w foteliku.Istnieją jednak foteliki, które zdają się uniemożliwiać zastosowanie podnóżka, na przykład te z bazą i nogą podpierającą. OK, nie każdy podnóżek dostępny na rynku można zastosować do fotelika z bazą, ale nasze rozwiązanie doskonale się do tego nadaje 😉. Dlaczego? Obejrzyj dołączone zdjęciaNasz podnóżek do fotelika został zaprojektowany tak, aby był uniwersalny, pasujący do większości samochodów, jakie można spotkać na drogach. Wysokość korpusu została dobrana w taki sposób, aby nie wystawała ponad poduszkę kanapy w pojeździe.Zgodnie z wymaganiami dotyczącymi miejsc siedzących w samochodach, wysokość poduszki kanapy od podłogi powinna wynosić około 38 - 40 cm. Wysokość korpusu naszego podnóżka to 36 cm, dlatego między bazą fotelika a podnóżkiem pozostaje kilka centymetrów wolnej przestrzeni.Jest również sporo miejsca pomiędzy samą nogą bazy i podnóżkiem, na tyle, że mamy swobodny dostęp do pokrętła, umożliwiającego płynną zmianę wysokości podparć, pod stopami dziecka.Właśnie dlatego, kiedy położysz fotelik z bazą, na poduszce kanapy – zobaczysz, że podnóżek do fotelika OKIDAY mieści się tam idealnie 😉A Ty – co o tym sądzisz? – czy możliwość zamocowania podnóżka razem z fotelikiem z bazą i nogą podpierającą jest dla ciebie przydatną funkcją?
👀 Obserwuj nas! – już niebawem więcej interesujących informacji o podnóżkach do dziecięcych fotelików samochodowych! 🚗👶
Przeczytaj też inne artykuły (https://okiday.pl/blog/), w których dowiesz się na co jeszcze dobrze jest zwrócić uwagę, podczas zakupu podnóżka do dziecięcych fotelików samochodowych. Odkryjemy przed tobą różne fakty i tajemnice ;-)Image attachmentImage attachment+1Image attachment
5 dni temu

... Pokaż więcejPokaż mniej

1 tydzień temu

(2/7) NA CO ZWRÓCIĆ UWAGĘ WYBIERAJĄC PODNÓŻEK DO FOTELIKA DLA DZIECKA? 🚼

Podnóżek do fotelika to niezastąpiony element wyposażenia, który sprawi, że Twoje dziecko będzie podróżowało wygodnie i bezpiecznie w foteliku. Ale na co zwrócić uwagę przed zakupem podnóżka? O co zapytać sprzedawcę, co sprawdzić samemu i co porównać? Poniżej znajdziesz kilka przydatnych wskazówek! 😊

Wybierając podnóżek dla swojego dziecka, zwróć uwagę na kilka aspektów:
👉 czy podnóżek stoi stabilnie w samochodzie i nie przemieszcza się, kiedy dziecko na nim staje?
👉 byłoby dobrze, aby podnóżek był mocowany na dwa sposoby: do punktów ISOFIX, oraz do podłogi.

Mocowanie do podłogi, to dla ciebie dodatkowa gwarancja bezpieczeństwa! Podczas gwałtownego hamowania nawet najlżejsze przedmioty, jeżeli nie są właściwie zabezpieczone, mogą wyrządzić Ci krzywdę. Mocowanie do podłogi sprawi również, że podnóżek nie przesunie się w momencie kiedy dziecko będzie chciało na nim stanąć.

Wyobraź sobie teraz, że chcesz stanąć na krześle, a ono odsuwa się w sposób niespodziewany… To bardzo niekomfortowe uczucie – wiesz zatem, jak ważne jest, aby przedmiot, na którym stajesz, był stabilny. Dlatego właśnie podnóżek dla dziecka powinien być również mocowany do podłogi!

👉 Tylko dodatkowe mocowanie do podłogi pojazdu da Ci pewność, że podnóżek nigdzie się nie przesunie, kiedy Twoje dziecko, stając na nim, będzie chciało zająć wygodną pozycję w swoim foteliku. Dodatkowym atutem jest też waga podnóżka – im cięższy, tym bardziej stabilny.

👉 Wyobraź sobie również dwie torby z zakupami: w jednej są lekkie przekąski, w drugiej kilka butelek wody. Torbę z przekąskami przesuniesz bez problemu po podłodze, ale torbę z butelkami wody już o wiele trudniej. Tak samo jest w przypadku podnóżków – te cięższe trudniej przesunąć, są zatem bardziej stabilne.

👉 Trochę cięższy podnóżek i dodatkowo mocowany do podłogi jest w takiej sytuacji dużo pewniejszym oparciem dla nóg Twojego dziecka podczas wsiadania, wysiadania i podczas jazdy 😉

A Ty – co o tym sądzisz? – czy stabilność podnóżka jest dla Ciebie ważna?
👀 Obserwuj nas! – już niebawem więcej interesujących informacji o podnóżkach do fotelików! 🚗👶
... Pokaż więcejPokaż mniej

(2/7)   NA CO ZWRÓCIĆ UWAGĘ WYBIERAJĄC PODNÓŻEK DO FOTELIKA DLA DZIECKA? 🚼Podnóżek do fotelika to niezastąpiony element wyposażenia, który sprawi, że Twoje dziecko będzie podróżowało wygodnie i bezpiecznie w foteliku. Ale na co zwrócić uwagę przed zakupem podnóżka? O co zapytać sprzedawcę, co sprawdzić samemu i co porównać? Poniżej znajdziesz kilka przydatnych wskazówek! 😊Wybierając podnóżek dla swojego dziecka, zwróć uwagę na kilka aspektów:
👉 czy podnóżek stoi stabilnie w samochodzie i nie przemieszcza się, kiedy dziecko na nim staje?
👉 byłoby dobrze, aby podnóżek był mocowany na dwa sposoby: do punktów ISOFIX, oraz do podłogi.Mocowanie do podłogi, to dla ciebie dodatkowa gwarancja bezpieczeństwa! Podczas gwałtownego hamowania nawet najlżejsze przedmioty, jeżeli nie są właściwie zabezpieczone, mogą wyrządzić Ci krzywdę. Mocowanie do podłogi sprawi również, że podnóżek nie przesunie się w momencie kiedy dziecko będzie chciało na nim stanąć.Wyobraź sobie teraz, że chcesz stanąć na krześle, a ono odsuwa się w sposób niespodziewany… To bardzo niekomfortowe uczucie – wiesz zatem, jak ważne jest, aby przedmiot, na którym stajesz, był stabilny. Dlatego właśnie podnóżek dla dziecka powinien być również mocowany do podłogi!👉 Tylko dodatkowe mocowanie do podłogi pojazdu da Ci pewność, że podnóżek nigdzie się nie przesunie, kiedy Twoje dziecko, stając na nim, będzie chciało zająć wygodną pozycję w swoim foteliku. Dodatkowym atutem jest też waga podnóżka – im cięższy, tym bardziej stabilny.👉 Wyobraź sobie również dwie torby z zakupami: w jednej są lekkie przekąski, w drugiej kilka butelek wody. Torbę z przekąskami przesuniesz bez problemu po podłodze, ale torbę z butelkami wody już o wiele trudniej. Tak samo jest w przypadku podnóżków – te cięższe trudniej przesunąć, są zatem bardziej stabilne.👉 Trochę cięższy podnóżek i dodatkowo mocowany do podłogi jest w takiej sytuacji dużo pewniejszym oparciem dla nóg Twojego dziecka podczas wsiadania, wysiadania i podczas jazdy 😉A Ty – co o tym sądzisz? – czy stabilność podnóżka jest dla Ciebie ważna?
👀  Obserwuj nas! – już niebawem więcej interesujących informacji o podnóżkach do fotelików! 🚗👶
2 tygodni temu

(1/7) NA CO ZWRÓCIĆ UWAGĘ WYBIERAJĄC PODNÓŻEK DO FOTELIKA DLA DZIECKA? 🚼

Podnóżek do fotelika to niezastąpiony element wyposażenia, który sprawi, że Twoje dziecko będzie podróżowało wygodnie i bezpiecznie w foteliku. Ale na co zwrócić uwagę przed zakupem podnóżka? O co zapytać sprzedawcę, co sprawdzić samemu i co porównać? Poniżej znajdziesz kilka przydatnych wskazówek! 😊

Wybierając podnóżek dla swojego dziecka, zwróć uwagę na kilka aspektów:

Czy jest on wystarczająco wytrzymały? Na przykład, czy Twoje dziecko może na nim stanąć? Nasze pociechy są kochane, ale bardzo trudno jest je pilnować 😅, a pękający, kruchy plastik może zranić Twoje dziecko. Wybierz takie rozwiązanie, które ma odpowiednio wytrzymałą konstrukcję, by utrzymać ciężar twojej słodkiej "podskakującej" pociechy z naddatkiem! 💪

Trzeba również wiedzieć, że w niektórych podnóżkach pęknięcia konstrukcji podnóżka lub jakiekolwiek inne uszkodzenia mechaniczne są wyłączone z gwarancji, dlatego warto się dwa razy zastanowić, czy kupić tańszy plastikowy podnóżek, czy droższy o kilka złotych, ale taki, na który producent udziela 5 lat gwarancji?

Podnóżek kupujesz dla dziecka na wiele lat i w tym czasie powinien pracować bez usterek, tym bardziej nie powinien się połamać. 💡

Konstrukcja z metali lekkich zapewni odpowiednią wytrzymałość i trwałość podnóżka. Jest to również dodatkowa gwarancja bezawaryjnego działania przez wiele lat. Fakt – będzie odrobinę cięższy, jednak to działa tylko na plus, ponieważ dzięki temu jest o wiele bardziej stabilny! ⚙️. Waga podnóżka ma jeszcze kilka innych ważnych aspektów, ale o tym przeczytasz w kolejnym poście. 😉

A Ty – co o tym sądzisz? – czy wytrzymałość i trwałość podnóżka, oraz okres gwarancji i wykluczenia w niej zawarte są dla Ciebie ważne?

Obserwuj nas! – już niebawem więcej interesujących informacji o podnóżkach do dziecięcych fotelików samochodowych! 🚗👶👀

#podnóżekdofotelika #foteliksamochodowy #dzieckowaucie #safetyfirst #podrozezdzieckiem #podróżemałeiduże #foteliksamochodowy #akcesoriadladzieci #stópołaki #polskamarka #okiday #bezpieczeństwo #podrozezdzieckiem #fotelikisamochodowe #akcesoriadladzieci
... Pokaż więcejPokaż mniej

(1/7)   NA CO ZWRÓCIĆ UWAGĘ WYBIERAJĄC PODNÓŻEK DO FOTELIKA DLA DZIECKA? 🚼Podnóżek do fotelika to niezastąpiony element wyposażenia, który sprawi, że Twoje dziecko będzie podróżowało wygodnie i bezpiecznie w foteliku. Ale na co zwrócić uwagę przed zakupem podnóżka? O co zapytać sprzedawcę, co sprawdzić samemu i co porównać? Poniżej znajdziesz kilka przydatnych wskazówek! 😊Wybierając podnóżek dla swojego dziecka, zwróć uwagę na kilka aspektów:Czy jest on wystarczająco wytrzymały? Na przykład, czy Twoje dziecko może na nim stanąć? Nasze pociechy są kochane, ale bardzo trudno jest je pilnować 😅, a pękający, kruchy plastik może zranić Twoje dziecko. Wybierz takie rozwiązanie, które ma odpowiednio wytrzymałą konstrukcję, by utrzymać ciężar twojej słodkiej podskakującej pociechy z naddatkiem! 💪Trzeba również wiedzieć, że w niektórych podnóżkach pęknięcia konstrukcji podnóżka lub jakiekolwiek inne uszkodzenia mechaniczne są wyłączone z gwarancji, dlatego warto się dwa razy zastanowić, czy kupić tańszy plastikowy podnóżek, czy droższy o kilka złotych, ale taki, na który producent udziela 5 lat gwarancji?Podnóżek kupujesz dla dziecka na wiele lat i w tym czasie powinien pracować bez usterek, tym bardziej nie powinien się połamać. 💡Konstrukcja z metali lekkich zapewni odpowiednią wytrzymałość i trwałość podnóżka. Jest to również dodatkowa gwarancja bezawaryjnego działania przez wiele lat. Fakt – będzie odrobinę cięższy, jednak to działa tylko na plus, ponieważ dzięki temu jest o wiele bardziej stabilny! ⚙️. Waga podnóżka ma jeszcze kilka innych ważnych aspektów, ale o tym przeczytasz w kolejnym poście. 😉A Ty – co o tym sądzisz? – czy wytrzymałość i trwałość podnóżka, oraz okres gwarancji i wykluczenia w niej zawarte są dla Ciebie ważne?Obserwuj nas! – już niebawem więcej interesujących informacji o podnóżkach do dziecięcych fotelików samochodowych! 🚗👶👀#podnóżekdofotelika #foteliksamochodowy #dzieckowaucie #safetyfirst #podrozezdzieckiem #podróżemałeiduże #foteliksamochodowy #akcesoriadladzieci #stópołaki #polskamarka #okiday #bezpieczeństwo #podrozezdzieckiem #fotelikisamochodowe #akcesoriadladzieci
4 tygodni temu

Zdjęcia z posta użytkownika Dětský obchod Daniela - www.kocarky.cz ... Pokaż więcejPokaż mniej

Image attachmentImage attachment
1 miesiąc temu

Odkryj tajemnicę bezpiecznych i wygodnych podróży dla Twojego dziecka! 😊

Czy zastanawiasz się czasami, czy Twój mały pasażer podróżuje naprawdę komfortowo? Teraz wyobraź sobie, że siedzisz za kierownicą i nie masz oparcia pod nogami – to nie brzmi wygodnie, prawda? …

Ale nie martw się, mamy dla Ciebie rozwiązanie:
Nasz nowy podnóżek do dziecięcych fotelików samochodowych oferuje nie tylko komfort i bezpieczeństwo, ale także spokój dla Ciebie podczas każdej wyprawy 😉

Podnóżek Okiday to nie tylko akcesorium – to klucz do udanych podróży z uśmiechem!
Daj swojemu dziecku wygodę i wpłyń na komfort i bezpieczeństwo wszystkich podróżujących razem z Wami. 💖

#foteliksamochodowy #BezpiecznaPodróż #dzieckowaucie #safetyfirst #podrozezdzieckiem #podróżemałeiduże #dladzieciaków #fotelikisamochodowe #akcesoriadladzieci #stópołaki #podnóżki #akcesoriadofotelikówsamochodowych #polskidrodukt #osiemgwiazdek #fotelikiWarszawa #bobowozki #polskamarka #OKIDAY #bezpieczeństwo #dzieckowaucie #podrozezdzieckiem #podróżemałeiduże #podróżzdzieckiem #akcesoriadladzieci
... Pokaż więcejPokaż mniej

Odkryj tajemnicę bezpiecznych i wygodnych podróży dla Twojego dziecka! 😊Czy zastanawiasz się czasami, czy Twój mały pasażer podróżuje naprawdę komfortowo? Teraz wyobraź sobie, że siedzisz za kierownicą i nie masz oparcia pod nogami – to nie brzmi wygodnie, prawda? …Ale nie martw się, mamy dla Ciebie rozwiązanie:
Nasz nowy podnóżek do dziecięcych fotelików samochodowych oferuje nie tylko komfort i bezpieczeństwo, ale także spokój dla Ciebie podczas każdej wyprawy 😉Podnóżek Okiday to nie tylko akcesorium – to klucz do udanych podróży z uśmiechem!
Daj swojemu dziecku wygodę i wpłyń na komfort i bezpieczeństwo wszystkich podróżujących razem z Wami. 💖#foteliksamochodowy #bezpiecznapodróż #dzieckowaucie #safetyfirst #podrozezdzieckiem #podróżemałeiduże #dladzieciaków #fotelikisamochodowe #akcesoriadladzieci #stópołaki #podnóżki #akcesoriadofotelikówsamochodowych #polskidrodukt #osiemgwiazdek #fotelikiwarszawa #bobowozki #polskamarka #okiday #bezpieczeństwo #dzieckowaucie #podrozezdzieckiem #podróżemałeiduże #podróżzdzieckiem #akcesoriadladzieci
1 miesiąc temu

Zdjęcia z posta użytkownika Rü du Lä - Rückwärts durchs Ländle ... Pokaż więcejPokaż mniej

Image attachmentImage attachment

1 CommentSkomentuj na Facebooku

sorry für den Fehler, es sind natürlich eingeschlafene Füße gemeint und nicht eingeschlagene 😉

1 miesiąc temu

Sprawdź, jak solidne jest mocowanie podnóżka Okiday do podłogi pojazdu! Obejrzyj ten film, aby się o tym przekonać 😉

Podnóżek Okiday to niezastąpiony element wyposażenia do fotelików samochodowych dla dzieci. Dzięki naszemu innowacyjnemu podejściu, zapewniamy nie tylko komfort podróży dla najmłodszych, ale także bezpieczeństwo w trudnych sytuacjach.

Zobacz, jak zachowuje się podnóżek Okiday podczas symulacji dachowania. Nasza technologia i starannie zaprojektowana konstrukcja gwarantują, że nawet w trudnych warunkach nasz podnóżek dba o stabilność i ochronę Twojego dziecka.

Bezpieczeństwo i komfort Twojego dziecka - to Okiday 😉

#foteliksamochodowy #BezpiecznaPodróż #dzieckowaucie #safetyfirst #podrozezdzieckiem #podróżemałeiduże #dladzieciaków #fotelikisamochodowe #akcesoriadladzieci #stópołaki #podnóżki #akcesoriadofotelikówsamochodowych #foteliksamochodowy #polskidrodukt #polskamarka #OKIDAY #bezpieczeństwo #dzieckowaucie #podrozezdzieckiem #podróżemałeiduże #podróżzdzieckiem #fotelikisamochodowe #foteliksamochodowy #akcesoriadladzieci #osiemgwiazdek #fotelikiWarszawa #bobowozki

Wybierz podnóżek Okiday i podróżuj bezpiecznie i komfortowo razem z nami.
... Pokaż więcejPokaż mniej